Kategoria: Aktualności
Data publikacji: sierpnia 03, 2020

Żółte tablice lepowe Koppert - najskuteczniejsze na rynku!

Horiver_Koppert_BIological_Systems-10.jpg

Żółte pułapki lepowe Horiver służą do wykrywania i kontroli pojawiania się miniarek, mączlików, wciornastków i ziemiórek. To najlepszy i niezawodny sposób na wykrycie szkodników latających w szklarniach. Dzięki szybkiej informacji o ich pojawieniu się, można szybko wprowadzać odpowiednie środki biologiczne w celu ich zwalczenia. Niejednokrotnie pozwala to na uniknięcie stosowania środków chemicznych.

Tablice lepowe dają możliwość liczenia złapanych owadów, co daje klarowną informację o tempie rozwoju populacji, a tym samym ich szczytowej liczebności. To pozwala na precyzyjne przygotowanie się do działania przeciwko nim.

Porównanie tablic Horiver z innymi tablicami dostępnymi na rynku

Niezależne badania pokazały, że lepkie tablice Koppert mają o wiele wyższą skuteczność niż inne tablice dostępne na rynku. Zachowują swoje najlepsze właściwości w wysokich temperaturach. Szkodniki chętnie się do nich przyklejają. Różnica pomiędzy Horiverem a innymi, dostępnymi na rynku tablicami lepowymi jest widoczna gołym okiem. Na naszej tablicy lepowej zostaje o wiele więcej szkodników niż na innych tablicach.

horivery3.jpeg
tablica.jpeg

Jak stosować żółte tablice lepowe Horiver?

Jeśli celem jest wykrywanie szkodników, zaleca się stosowanie pięciu pułapek na każde 1000 m². Jeśli pułapki mają wspomagać biologiczne zwalczanie szkodników poprzez masowe ich wyłapywanie w ogniskach występowania, należy używać co najmniej jednej pułapki na 20 m². Można używać zarówno większych, jak i mniejszych tablic.

Produkt Horiver jest dostępny w następujących rozmiarach:
25 x 10 cm (mały, 8 dwustronnych pułapek lepowych i 2 jednostronne)
25 x 20 cm (średni, 20 dwustronnych pułapek lepowych i 2 jednostronne)
25 x 40 cm (duży, 10 dwustronnych pułapek lepowych i 2 jednostronne)