Mirical-N

Nazwa naukowa:
Macrolophus pygmaeus
Popularna nazwa:
Drapieżne pluskwiaki
Kategoria produktu:
Natural enemy

Użyj do

Użyj do

Kiedy używać produktu Mirical-N?

Nimfy dziubałeczka mączlikowego są mniej ruchliwe od osobników dorosłych, więc produktu Mirical-N można używać do biologicznego zwalczania szkodników w ogniskach ich występowania.

Dziubałeczka mączlikowego należy wprowadzać na początku sezonu wegetacyjnego, ponieważ utworzenie i rozwój populacji drapieżników wymaga pewnego czasu. Po kilku miesiącach populacja dziubałeczka powinna już być wystarczająca do wyeliminowania szkodników, jednak zależy to w dużym stopniu od warunków klimatycznych i dostępności pożywienia.

Zasada działania

Zasada działania

Jak działa produkt Mirical-N?

Dorosłe osobniki i larwy drapieżnych pluskwiaków czynnie poszukują ofiar, które następnie zjadają. W przypadku jaj, larw i poczwarek mączlika na miejscu pozostaje tylko wierzchnia skórka.

Play

Specyfikacja produktu

Specyfikacja produktu

Informacje o właściwych metodach można uzyskać od specjalisty firmy Koppert lub oficjalnego dystrybutora produktów Koppert.

Mirical-N zapobieganie małe nasilenie duże nasilenie
Sztuki - 10/m² 50/m²
m²/opakowanie - 50 10
Odstęp (dni) - 14 14
Częstotliwość - 2x 2x

Instrukcja stosowania

Instrukcja stosowania

Optymalne warunki do stosowania produktu Mirical-N

Optymalne dla produktu Mirical są temperatury powyżej 20°C — w niższych temperaturach rozwój dziubałeczka mączlikowego jest znacznie wolniejszy.

Play

Skutki uboczne

Dowiedz się, które pestycydy wywołują skutki uboczne istotne dla tego produktu

Przejdź do bazy danych skutków ubocznych

Postępowanie z produktem

Postępowanie z produktem

Przechowywanie i zasady postępowania

Organizmy pożyteczne mają bardzo ograniczoną żywotność, dlatego trzeba je umieścić na roślinach jak najszybciej po odbiorze. Niespełnienie tego warunku może mieć negatywny wpływ na jakość tych organizmów. W razie konieczności przechowania produktu Mirical-N należy przestrzegać poniższych instrukcji. Firma Koppert nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne pogorszenie jakości produktów w wyniku ich przechowywania przez okres dłuższy od zalecanego lub w niewłaściwych warunkach.

  • Przechowywanie po odbiorze: 1–2 dni
  • Temperatura przechowywania: 8–10°C
  • Bez dostępu światła (butelka w pozycji leżącej)

Obowiązują ogólne warunki firmy Koppert (spółki Koppert B.V. i jej spółek zależnych). Należy używać wyłącznie produktów dopuszczonych do stosowania na danym gatunku roślin w kraju i regionie klienta. Prosimy o zapoznanie się z lokalnymi wymaganiami rejestracyjnymi. Firma Koppert nie ponosi odpowiedzialności za nieuprawnione użycie. Firma Koppert nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne pogorszenie jakości produktów w wyniku ich przechowywania przez okres dłuższy niż zalecany lub w niewłaściwych warunkach.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z ekspertem

Skontaktuj się z naszym ekspertami.
Nasze produkty i rozwiązania tworzymy specjalnie dla profesjonalnych producentów.

Ta strona jest chroniona zabezpieczeniem reCAPTCHA oraz Polityką prywatnościWarunki korzystania z usług Google.
Ta strona jest chroniona zabezpieczeniem reCAPTCHA oraz Polityką prywatnościWarunki korzystania z usług Google.