Praca w Koppert

Każdy pracownik naszej firmy bez wahania potwierdzi, że w Koppert każdy jest traktowany jako osoba. Choć na przestrzeni minionego półwiecza firma Koppert rozwinęła działalność na skalę międzynarodową, pod względem kultury pozostajemy firmą rodzinną, w której główną rolę odgrywa współpraca oraz szacunek do ludzi i środowiska. Firma wciąż się dynamicznie rozwija, więc cały czas poszukujemy osób gotowych przyczynić się do jej dalszych sukcesów. Osobisty wkład każdego pracownika jest zawsze wysoko ceniony. W firmie Koppert wszyscy pracujemy razem.

 

Pracownicy firmy Koppert mają liczne okazje do rozwoju zawodowego. W wielu dziedzinach Koppert jest uznaną firmą szkoleniową. W trosce o rozwój zawodowy pracowników firma Koppert stosuje politykę kariery wewnętrznej. Wszelkie nowe stanowiska są w pierwszej kolejności zapełniane z puli kandydatów wewnętrznych. W firmie Koppert przykłada się dużą wagę do ciągłego rozwoju personelu, toteż pracowników zachęca się do korzystania z wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń i kursów. Nasi pracownicy w pełni korzystają z tych możliwości. W firmie Koppert pracujesz także nad swoją karierą.

Oferty pracy

W naszej firmie oferujemy stanowiska w wielu różnych dziedzinach i na różnych poziomach wykształcenia. Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy i sprawdź, czy nie znajdziesz czegoś dla siebie.

Staże

Firma Koppert daje młodym pracownikom duże możliwości rozwoju. Koppert jest uznaną firmą prowadzącą szkolenia w dziedzinie techniki, handlu, produkcji roślinnej, ochrony środowiska, działalności komercyjnej, prac biurowych, logistyki i prac laboratoryjnych.

 

Brzmi ciekawie? Prześlij nam swoje CV i list motywacyjny.

Zasubskrybuj nasz biuletyn

Otrzymuj najnowsze informacje dotyczące swoich upraw prosto do skrzynki pocztowej

Przewiń na początek