Zapylanie upraw szklarniowych

Zapylanie w szklarniach ma kluczowe znaczenie, ponieważ zapewnia skuteczne nawożenie roślin w kontrolowanym środowisku, prowadząc do zwiększenia plonów, poprawy zawiązania owoców, zwiększenia ich wielkości, lepszego wybarwienia, wydłużenia okresu przydatności do spożycia i poprawy jakości. Naturalne zapylanie przyczynia się do całorocznej uprawy roślin i wspierania bardziej stabilnego i zrównoważonego przemysłu rolnego.

Od 40 lat jesteśmy liderem w opracowywaniu najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie zapylania dla branży ogrodniczej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szeroko zakrojonym badaniom zdobyliśmy dogłębną wiedzę na temat zapylaczy i ich zachowań. Nasz zespół ekspertów jest zaangażowany w tworzenie zrównoważonych systemów zapylania, które naśladują i usprawniają naturalny proces w celu optymalizacji produkcji roślinnej.

Nasz flagowy produkt, Natupol, to przełom w zapylaniu upraw ogrodniczych. Wykorzystuje moc trzmieli, najbardziej wydajnych zapylaczy w przyrodzie, aby zapewnić niezawodne i skuteczne zapylanie w szklarniach. Trzmiele Koppert są starannie selekcjonowane, hodowane i dostarczane hodowcom na całym świecie, zapewniając stałe i obfite dostawy wykwalifikowanych zapylaczy.

Produkty do zapylania w szklarniach

Uprawy owoców w szklarniach