Veni Prisma

Rodzaj organizmu:
Nawóz WE na bazie azotu i potasu z dodatkiem srebra koloidalnego
Play
Użyj do

Użyj do

Kiedy używać produktu Veni Prisma?

Produkt Veni Prisma pozwala skrócić cykl wegetacyjny, a tym samym przyspieszyć zbiory. Jego działanie polega na stymulacji rozwoju korzeni w celu uzyskiwania zdrowszych i bardziej odpornych roślin.

Zasada działania

Zasada działania

Jak działa produkt Veni Prisma?

Veni Prisma stymuluje wytwarzanie fitoaleksyn, które zwiększają tolerancję roślin i pobudzają ich układ odpornościowy. Ponadto produkt przyspiesza procesy fotosyntezy poprzez stymulowanie aktywności i wytwarzania chloroplastów. W efekcie pozwala to uzyskiwać zdrowe rośliny o wysokiej jakości, większej biomasie i większych owocach, co przekłada się na wyższe plony i lepszy zwrot z inwestycji.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja produktu

Butelka o pojemności 1 litra

Instrukcja stosowania

Instrukcja stosowania

Stosowanie

  • Rozpylanie na liście z wykorzystaniem typowego sprzętu do oprysków
  • Nasączanie z wykorzystaniem systemów nawadniających, np. kropelkowych
Play

Dozowanie

Poniższe informacje mają charakter wyłącznie orientacyjny. Zalecenia dostosowane do indywidualnych potrzeb wymagają szczegółowych informacji na temat czynników lokalnych, takich jak rodzaj upraw, warunki klimatyczne i natężenie inwazji szkodników. Informacje o właściwych metodach należy uzyskać od specjalisty firmy Koppert lub oficjalnego dystrybutora produktów Koppert.

Dozowanie:

  • Rozpylanie na liście: 1–2 l/ha, w zależności od ilości wody używanej do oprysku
  • Nawadnianie: 1 l/ha, niezależnie od ilości wody używanej do nawadniania

Optymalne warunki stosowania

Nie mieszać z produktami zawierającymi siarkę lub H2O2.

Skutki uboczne

Pestycydy mogą mieć bezpośredni lub pośredni wpływ na roztwory biologiczne. Dowiedz się, które pestycydy wywołują skutki uboczne istotne dla tego produktu

Przejdź do bazy danych skutków ubocznych
Postępowanie z produktem

Postępowanie z produktem

Przechowywanie i zasady postępowania

Firma Koppert nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne pogorszenie jakości produktów w wyniku ich przechowywania przez okres dłuższy niż zalecany lub w niewłaściwych warunkach.

Instrukcje przechowywania:

  • 2 lata w chłodnym (<20°C) i ciemnym miejscu.
  • Unikać bezpośredniego nasłonecznienia.
  • Chronić przed mrozem.

Obowiązują ogólne warunki firmy Koppert (spółki Koppert B.V. i jej spółek zależnych). Należy używać wyłącznie produktów dopuszczonych do stosowania na danym gatunku roślin w kraju i regionie klienta. Zawsze przestrzegaj lokalnych wymogów dotyczących rejestracji. Firma Koppert nie ponosi odpowiedzialności za nieuprawnione użycie. Firma Koppert nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne pogorszenie jakości produktów w wyniku ich przechowywania przez okres dłuższy niż zalecany lub w niewłaściwych warunkach.

Potrzebujesz pomocy?