Artefeed

Nazwa naukowa:
Artemia spp.
Rodzaj organizmu:
Zawiera martwe cysty artemii
Kategoria produktu:
Pokarm uzupełniający
  • Alternatywny pokarm dla Macrolophus pygmaeus

  • Przeznaczony do utrzymywania populacji

Play
  • Alternatywny pokarm dla Macrolophus pygmaeus

  • Przeznaczony do utrzymywania populacji

Użyj do

Użyj do

Preparat Artefeed należy stosować jako alternatywne źródło pokarmu w celu utrzymania populacji Macrolophus pygmaeus w uprawach pomidorów przy niewielkiej liczebności szkodników.

Zasada działania

Zasada działania

Sposób działania

Ze względu na to, że pluskwiaki Macrolophus pygmaeus wymagają stałego źródła pożywienia do utrzymania populacji, preparat Artefeed może być stosowany jako alternatywny pokarm przy niskim zagęszczeniu szkodników.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja produktu

Wielkość opakowania 2,5 kg.
Wygląd produktu Wiaderko o pojemności 6 litrów.
Stadium rozwoju Martwe cysty Artemia spp.
Nośnik Brak.
Instrukcja stosowania

Instrukcja stosowania

Stosowanie

  • Aby uzyskać optymalne rezultaty, przed przejściem na pożywkę Artefeed należy przez co najmniej sześć pierwszych tygodni po wprowadzeniu Macrolophus pygmaeus stosować produkt Entofood.
  • Preparat Artefeed rozkładać co tydzień w rzędach przylegających do rzędów w szklarni, w których zostały wprowadzone pluskwiaki Macrolophus pygmaeus.
  • Stosować co tydzień, aż do osiągnięcia pożądanej liczebności populacji pluskwiaków Macrolophus pygmaeus.
  • Upewnić się, że pożywka Artefeed jest rozpylana na szczyty roślin.
  • Produkt może być rozpylany przy pomocy urządzenia Mini-Airbug.
Play

Dawkowanie

Dawkowanie preparatu Artefeed zależy od warunków klimatycznych, rodzaju upraw oraz ilości szkodników. Powinno być zawsze dostosowane do wymogów danej sytuacji. Należy zastosować co najmniej 50 gramów produktu na każde 100 metrów rzędu. Powtórzyć po 7–14 dniach. Aby uzyskać porady dotyczące najlepszej strategii zwalczania szkodników, należy skonsultować się z doradcą firmy Koppert lub autoryzowanym dystrybutorem produktów Koppert.

Ostrzeżenia

Zastosowanie tego produktu może wywołać uczulenie lub reakcje alergiczne. W związku z tym zalecamy zachowanie niezbędnych środków ostrożności.

Postępowanie z produktem

Postępowanie z produktem

Czas przechowywania po odbiorze

3 miesiące.

Temperatura przechowywania

8–25°C/47–77°F.

Warunki przechowywania

Przechowywać w suchym miejscu.

Obowiązują ogólne warunki firmy Koppert (spółki Koppert B.V. i jej spółek zależnych). Należy używać wyłącznie produktów dopuszczonych do stosowania na danym gatunku roślin w kraju i regionie klienta. Zawsze przestrzegaj lokalnych wymogów dotyczących rejestracji. Firma Koppert nie ponosi odpowiedzialności za nieuprawnione użycie. Firma Koppert nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne pogorszenie jakości produktów w wyniku ich przechowywania przez okres dłuższy niż zalecany lub w niewłaściwych warunkach.

Potrzebujesz pomocy?