Natutec Scout

Natutec Scout

Play

Zoptymalizuj monitorowanie upraw!

Natutec Scout to narzędzie do skutecznego i wydajnego monitorowania upraw pod kątem obecności szkodników. Jego wykorzystanie w ogrodnictwie może zwiększyć efektywność i opłacalność produkcji roślinnej. Aplikacja sprzyja zrównoważonej produkcji, zapewniając precyzyjny sposób monitorowania obecności szkodników oraz przekazując w czasie rzeczywistym alerty w razie ich wykrycia.

Przy użyciu Natutec Scout można skorzystać z preferowanej metody skanowania. Ręczne rejestrowanie obserwacji za pomocą telefonu komórkowego lub wykorzystanie skanera tablic lepowych Horiver w celu automatycznego wykrywania szkodników. Na pulpicie znajduje się pełen przegląd danych ze skanowania, które można zapisać w pamięci aplikacji i wykorzystać w analizach w przyszłości.. Przesyłane w czasie rzeczywistym alerty wykrycia szkodników pozwalają z wyprzedzeniem reagować na potencjalne szkody w uprawach. Zdalne wsparcie ze strony doradców technicznych pozwoli na bieżąco kontrolować swoją strategię zintegrowanej ochrony przed szkodnikami.

Narzędzie do monitorowania upraw dla każdego

Wczesne wykrywanie ognisk szkodników i chorób

Program pozwala na wykrycie szkodników i chorób wcześniej niż tradycyjne metody, dając szansę na szybką reakcję i wdrożenie skuteczniejszych środków kontroli. Natutec Scout dostarcza powiadomienia o obecności szkodników, dzięki czemu można na bieżąco monitorować ich rozwój, pomagając tym samym w utrzymaniu równowagi biologicznej w uprawach.

Precyzyjne monitorowanie obecności szkodników

Narzędzia do monitorowania upraw mogą dostarczać bardziej precyzyjnych danych na temat populacji szkodników i chorób. Wykorzystując technologie do analizowania danych, można bardziej świadomie i skutecznie podejmować decyzje w zakresie zarządzania uprawami. Umożliwia to hodowcom zajęcie się określonymi obszarami produkcji i zminimalizowanie niepotrzebnych interwencji.

Zwiększona wydajność

Aplikacja Natutec Scout łączy w sobie naszą dogłębną wiedzę i doświadczenie w zakresie skutecznego monitorowania upraw pod kątem szkodników i chorób. Pozwala zaoszczędzić czas i zwiększyć wydajność dzięki automatyzacji gromadzenia i analizy danych. Za pomocą naszej aplikacji mobilnej można skanować tablice lepowe Horiver w celu automatycznej identyfikacji i rejestracji szkodników, takich jak mączliki. Dodatkowo aplikacja umożliwia rejestrowanie wszelkich anomalii w szklarni.

Zintegrowana ochrona roślin oparta na danych

Mniejsze zużycie pestycydów

Wykorzystywanie aplikacji może zmniejszyć potrzebę stosowania pestycydów o szerokim spektrum działania, dostarczając bardziej precyzyjnych informacji na temat pojawiających się problemów. Pozwala to na wczesne wykrywanie ognisk szkodników i chorób, umożliwiając zastosowanie konkretnych interwencji punktowych, które pomagają zapobiegać negatywnemu wpływowi pestycydów chemicznych na biologiczne środki ochrony roślin i utrzymać równowagę biologiczną.

Ulepszone zarządzanie danymi

Cyfrowe przechowywanie i centralizacja danych z monitorowania ułatwia zarządzanie nimi i analizowanie ich na przestrzeni czasu, jednocześnie zapewniając dostęp do nich z dowolnego miejsca. Może to pomóc w identyfikacji tendencji i podejmowaniu decyzji dotyczących długoterminowych strategii zintegrowanej ochrony roślin.

Spersonalizowane porady dotyczące zintegrowanej ochrony roślin

Nasi doradcy techniczni mogą zapewnić zdalne wsparcie w celu optymalizacji strategii zintegrowanej ochrony roślin w oparciu o dostarczone dane. Dzięki naszemu podejściu opartemu na danych możemy zaoferować cenne spostrzeżenia, które pomogą w podjęciu świadomych decyzji. Natutec Scout zapewnia specjalistyczne porady i rekomendacje, umożliwiając skorzystanie z wirtualnego systemu wsparcia.

Automatyczne wykrywanie szkodników

Natutec Scout oferuje automatyczne monitorowanie upraw pod kątem obecności mączlika. Za pomocą naszej aplikacji mobilnej możesz skanować tablice lepowe Horiver w celu identyfikacji i rejestracji liczebności mączlików.

Doświadczenia związane z monitorowaniem upraw

Skontaktuj się z nami

Natutec Scout to narzędzie do monitorowania upraw dostępne wyłącznie dla klientów firmy Koppert. Jeśli chcesz wypróbować rozwiązanie Natutec Scout, skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem firmy Koppert. Nie jesteś jeszcze naszym klientem? Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza.

Ta strona jest chroniona zabezpieczeniem reCAPTCHA oraz Polityką prywatnościWarunki korzystania z usług Google.