Natutec Scout

Lustracja uprawy jest dla Ciebie czasochłonna? Czy jesteś pewny, że wyciągasz właściwe wnioski po jej przeprowadzeniu? Chciałbyś mieć możliwość przeprowadzenia obszernych analiz Twojej uprawy? Szukasz jednego narzędzia, które usprawni proces lustracji i zbierze wszystkie informacje w jednym miejscu?

Wypróbuj Natutec Scout

Natutec Scout - aplikacja do lustracji uprawy

Natutec Scout to aplikacja mobilna do łatwej i szybkiej kontroli stanu uprawy w szklarni. Jest to narzędzie przeznaczone do łatwego zbierania danych oraz przeprowadzania obszernych analiz. Dzięki temu możesz mieć nieprzerwaną kontrolę nad swoją szklarnią.

Centralne przechowywanie danych

Wszystkie dane z lustracji zebrane są w jednym, centralnym miejscu. Nieograniczony dostęp do aplikacji powoduje, że możesz jej używać gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek chcesz.

Twórz obszerne analizy uprawy

Natutec Scout stworzy dla Ciebie wykresy reagowania szkodników na ochronę biologiczną. Dzieki temu możesz kontrolować zdrowie Twojej uprawy i zainterweniujesz w odpowiednim czasie. Za pomocą aplikacji możesz porównać ze sobą różne obszary szklarni w różnych okresach czasu. Stworzysz także mapy cieplne do identyfikacji hotspotów infestacji szkodników.

Łatwość użycia

Aplikacja jest łatwa i szybka w użyciu. Rejestruj choroby i szkodniki za pomocą jednego kliknięcia!

Play video

Zasubskrybuj nasz biuletyn

Otrzymuj najnowsze informacje dotyczące swoich upraw prosto do skrzynki pocztowej

Ta strona jest chroniona zabezpieczeniem reCAPTCHA oraz Polityką prywatnościWarunki korzystania z usług Google.
Przewiń na początek