Natutec Scout

Rejestracje na platformie Natutec Scout zawieszone

Pracujemy obecnie nad dużą aktualizacją platformy Natutec Scout, w związku z czym tymczasowo zawiesiliśmy możliwość rejestracji, jako że zespół obsługi klienta firmy Koppert nie jest w stanie zapewnić obecnie wymaganego poziomu usług. Przygotowaliśmy jednak listę oczekujących dla hodowców, którzy nadal chcą się zarejestrować na kolejne sezony i lata.

Innowacyjna aplikacja Natutec Scout już od 2019 roku pomaga rolnikom i hodowcom w szybkim i łatwym kontrolowaniu stanu ochrony przed szkodnikami w swoich szklarniach, gromadzeniu danych i przeprowadzaniu analiz dzięki pulpitowi kontrolnemu w aplikacji. 

Najświeższe informacje będą pojawiać się na tej stronie, dlatego warto ją obserwować, aby być na bieżąco.

Zapisz się na listę oczekujących

Natutec Scout - aplikacja do lustracji uprawy

Natutec Scout to aplikacja mobilna do łatwej i szybkiej kontroli stanu uprawy w szklarni. Jest to narzędzie przeznaczone do łatwego zbierania danych oraz przeprowadzania obszernych analiz. Dzięki temu możesz mieć nieprzerwaną kontrolę nad swoją szklarnią.

Centralne przechowywanie danych

Wszystkie dane z lustracji zebrane są w jednym, centralnym miejscu. Nieograniczony dostęp do aplikacji powoduje, że możesz jej używać gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek chcesz.

Zapisz się na listę oczekujących

Ta strona jest chroniona zabezpieczeniem reCAPTCHA oraz Polityką prywatnościWarunki korzystania z usług Google.

Zasubskrybuj nasz biuletyn

Otrzymuj najnowsze informacje dotyczące swoich upraw prosto do skrzynki pocztowej

Ta strona jest chroniona zabezpieczeniem reCAPTCHA oraz Polityką prywatnościWarunki korzystania z usług Google.
Przewiń na początek