Horiver

Typ:
Sticky trap with wet glue
Typ:
Żółte tablice lepowe
Kategoria produktu:
Monitoring

Użyj do

Użyj do

Kiedy używać produktu Horiver?

Produkt Horiver służy do wykrywania i zwalczania dorosłych mszyc, miniarek, mączlików, wciornastków i ziemiórek.

Zasada działania

Zasada działania

Jak działa produkt Horiver?

Tablice lepowe odgrywają kluczową rolę w monitorowaniu pojawienia się wielu gatunków szkodników latających w szklarniach. Dzięki tablicom lepowym możliwe jest wczesne wykrycie szkodników i wprowadzenie odpowiednich środków biologicznych w celu ich zwalczenia. Pozwala to uniknąć zbędnego stosowania środków chemicznych.

Regularne liczenie owadów złapanych w pułapki lepowe daje też jasny obraz obecności szkodników, tempa rozwoju ich populacji i prawdopodobnego okresu osiągnięcia szczytowej liczebności. Dzięki temu produnci mogą się znacznie lepiej przygotować na potencjalne zagrożenia.

Produkt Horiver (mały) ma narysowaną siatkę ułatwiającą liczenie owadów.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja produktu

Produkt Horiver jest dostępny w następujących rozmiarach:
25 x 10 cm (mały, 8 dwustronnych pułapek lepowych i 2 jednostronne)
25 x 20 cm (średni, 20 dwustronnych pułapek lepowych i 2 jednostronne)
25 x 40 cm (duży, 10 dwustronnych pułapek lepowych i 2 jednostronne)
 

Instrukcja stosowania

Instrukcja stosowania

Horiver — stosowanie

Instrukcja użycia:

  • W przypadku roślin wysokich, takich jak ogórek, pomidor lub papryka, pułapki należy umieścić już nad szczytem rośliny i korygować ich pozycję w miarę wzrostu roślin.
  • W przypadku roślin niskich należy podtrzymywać pułapki na tyczkach lub drutach i zainstalować je nie wyżej niż 30 cm nad roślinami.
  • Pułapki należy umieszczać w miejscach szczególnie narażonych na atak szkodników, np. przy drzwiach, ścianach szczytowych i poprzecznych otworach wentylacyjnych.
Play

Dozowanie

Jeśli celem jest wykrywanie szkodników, zaleca się stosowanie pięciu pułapek na każde 1000 m². Jeśli pułapki mają wspomagać biologiczne zwalczanie szkodników poprzez masowe ich wyłapywanie w ogniskach występowania, należy używać co najmniej jednej pułapki na 20 m², ale nie więcej niż jednej na 2 m². Do tego celu można używać zarówno pułapek małych, jak i większych.

Przechowywanie i zasady postępowania

Firma Koppert B.V. nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne pogorszenie jakości produktów w wyniku ich przechowywania przez okres dłuższy niż zalecany lub w niewłaściwych warunkach.

Obowiązują ogólne warunki firmy Koppert (spółki Koppert B.V. i jej spółek zależnych). Należy używać wyłącznie produktów dopuszczonych do stosowania na danym gatunku roślin w kraju i regionie klienta. Prosimy o zapoznanie się z lokalnymi wymaganiami rejestracyjnymi. Firma Koppert nie ponosi odpowiedzialności za nieuprawnione użycie. Firma Koppert nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne pogorszenie jakości produktów w wyniku ich przechowywania przez okres dłuższy niż zalecany lub w niewłaściwych warunkach.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z ekspertem

Skontaktuj się z naszym ekspertami.
Nasze produkty i rozwiązania tworzymy specjalnie dla profesjonalnych producentów.

Ta strona jest chroniona zabezpieczeniem reCAPTCHA oraz Polityką prywatnościWarunki korzystania z usług Google.
Ta strona jest chroniona zabezpieczeniem reCAPTCHA oraz Polityką prywatnościWarunki korzystania z usług Google.