Kategoria: Aktualności
Data publikacji: lipca 14, 2023

Ule z trzmielami Koppert: nowy wygląd, stale najwyższa jakość

Nasze portfolio produktów do zapylania ma zupełnie nowy wygląd! Oferujemy nowoczesny wygląd dostosowany do naszego nowego brandingu, przy jednoczesnym zachowaniu tej samej wysokiej jakości i skuteczności, z której zawsze słynęły nasze trzmiele. Dla większości producentów dobre zapylanie jest niezbędne do zapewnienia wysokiej jakości zbiorów. Z ponad 35-letnim doświadczeniem jesteśmy w stanie to zagwarantować. Nasze ule Natupol spełniają wymagania trzmieli, łańcucha logistycznego oraz potrzeb hodowców.

Przede wszystkim jakość

Niezależnie od tego, jak długi może być proces produkcyjny i czas logistyki, robimy wszystko, co w naszej mocy, aby nasze trzmiele dotarły na miejsce gotowe do wykonania swojej cennej pracy w jak najlepszym stanie.

Nasze cele dotyczące jakości produktów obejmują pięć kluczowych aspektów: projekt i wydajność ula, selekcję, hodowlę i żywotność trzmieli, ciągłe badania i rozwój, logistykę oraz dostępność na całym świecie. Działanie na dynamicznym rynku wymaga od nas szybkiego reagowania na nowe wyzwania ogrodniczo-rolnicze, zmieniające się warunki klimatyczne oraz wymagania hodowców.

Ciągłe doskonalenie

W ciągu ostatnich kilku lat dokonaliśmy znaczących ulepszeń w naszych ulach. Obejmują one między innymi zdalne sterowanie wejściem do ula, zastosowanie kolorów pomagających trzmielom w lokalizowaniu uli przy sztucznym oświetleniu oraz ulepszoną wentylację, która pozwala trzmielom spędzać więcej czasu na zapylaniu zamiast zużywać energię na chłodzenie uli.

Wysoka jakość hodowli trzmieli i dostępność na całym świecie

Ule Natupol są produkowane w zakładach na trzech kontynentach, co pozwala nam hodować trzmiele blisko naszych rynków zbytu. Dzięki temu trzmiele są gotowe do zapylenia od razu po przybyciu. Przestrzegamy surowych protokołów jakości dotyczących hodowli trzmieli, a nasze zamknięte obiekty są zgodne z lokalnymi i międzynarodowymi przepisami, z zastrzeżeniem kontroli przeprowadzanych przez władze krajowe. Nasz sukces polega na śledzeniu i zabezpieczaniu całego łańcucha dystrybucji. Dystrybucja trzmieli w różnych klimatach stanowi wyzwanie, dlatego nasi partnerzy dystrybucyjni dostosowali swoje magazyny do potrzeb naszych trzmieli. Ciężarówki są stale monitorowane w celu wykrycia ewentualnych opóźnień lub nieprzewidzianych problemów. Wdrożono standardowe protokoły, aby zapewnić prawidłowe obchodzenie się z koloniami trzmieli i odpowiednie ich przechowywanie w różnych strefach klimatycznych, zapewniając im optymalny stan zdrowia umożliwiający efektywne zapylanie.

Stały kontakt z Klientem

Uważamy, że bliski kontakt z naszymi klientami i hodowcami jest niezbędny. Trzymanie ręki na pulsie oznacza uważne słuchanie producentów i aktywne reagowanie na ich opinie. Wiele naszych rozwiązań opiera się na obserwacjach hodowców, bardzo cenimy sobie ich rolę w informowaniu o stojącymi przed nimi wyzwaniami. We współpracy z naturą staramy się znaleźć rozwiązania dla dzisiejszych problemów związanych z uprawą, promując zdrowsze, bezpieczniejsze i bardziej produktywne praktyki uprawy dla zrównoważonej przyszłości.