Kategoria: Informacja prasowa
Data publikacji: lipca 03, 2019

Koppert Polska otwiera nową siedzibę

Koppert Polska oficjalnie otwiera nową siedzibę. Jest to ważny krok w 30-letniej historii firmy w Polsce. Produkty Koppert są znane w kraju od 1989 roku dzięki ich ówczesnemu dystrybutorowi, firmie Rol-Eko. Pierwsze biuro Koppert Polska powstało w 2007 roku w Ożarowie Mazowieckim. Po dwóch, pełnych sukcesów latach zapadła decyzja o przeniesieniu siedziby do Poznania. Lepsza strategicznie lokalizacja pozwoliła na szybsze dostarczenie towarów do klientów i skrócenie czasu transportu z Holandii do Polski.

10 lat później powierzchnia części biurowej jak i magazynu nie była już wystarczająca dla rosnących potrzeb firmy, która w tym okresie podwoiła liczbę pracowników. Przyszedł czas na zmianę. Kolejna siedziba powstała w Dąbrówce k. Poznania, gdzie w nowo wybudowanym, nowoczesnym obiekcie znalazła się przestrzeń biurowa, pomieszczenia socjalne oraz sala konferencyjna. Magazyn wyposażony w dwa pomieszczenia chłodnicze, zaprojektowano z myślą o zapewnieniu najlepszych warunków dla trzmieli i pozostałych makro i mikroorganizmów. Ten energooszczędny budynek pozwoli na dalszy rozwój firmy.

Nowe biuro zostało oficjalnie otwarte 20 maja. Liczni goście z europejskich oddziałów Koppert oraz reprezentanci zarządu świętowali z pracownikami Koppert Polska podczas bankietu. Po przywitaniu przez Managera Generalnego Ireneusza Osękowskiego, goście zwiedzili budynek oraz spróbowali najlepszych polskich specjałów. „Każdego roku firma powiększa zakres operacji”, mówi Ireneusz „dzięki zaangażowaniu zespołu, działania i zaplanowane projekty przynoszą oczekiwane rezultaty. Narzędzie jakim jest nowa lokalizacja, pozwala na kontynuowanie rozwoju i osiągnięcie naszych celów w przyszłości”. Koppert Polska planuje kolejne spotkania w nadchodzących miesiącach dla klientów oraz partnerów biznesowych.

Koppert_Poland_Opening_1.jpg