Spidex Vital: Twój partner w zwalczaniu przędziorków

Spidex Vital: Twój partner w zwalczaniu przędziorków

Jeszcze większy wpływ na zwalczanie przędziorków!

Wszystko zaczęło się od wyprodukowania Spidex (Phytoseiulus persimilis) przez firmę Koppert ponad 50 lat temu. Od samego początku drapieżne roztocza pomagały nam w działaniach mających na celu zwalczanie przędziorków. Z biegiem czasu stały się one podstawą jednego z najważniejszych produktów, który zyskał popularność wśród ogrodników. Dzięki wieloletnim badaniom nad udoskonaleniem preparatu Spidex obecnie oferujemy nasz produkt w nowej formule, dzięki której można jeszcze lepiej kontrolować zwalczanie przędziorków: Spidex Vital!

Przewagi Spidex Vital

Drapieżne roztocza zawarte w produkcie Spidex Vital skutecznie zwalczają przędziorki. Dzięki nim można efektywnie przejąć kontrolę nad ogniskami szkodnika poprzez szybki wzrost populacji dobroczynków oraz ich większą zdolność do składania jaj. Gdy drapieżne roztocza zjedzą kilka przędziorków, zmieniają kolor na charakterystyczny czerwono-pomarańczowy, co jest dowodem na ich działanie.

Lepsza kontrola ognisk szkodnika
Większa zdolność do składania jaj
Dowód zwalczania szkodników
Phytoseiulus persimilis
Phytoseiulus persimilis

Lepsza kontrola ognisk szkodnika

Udoskonalona formuła sprawia, że drapieżne roztocza mają od samego początku mnóstwo energii i większą zdolność do pokonywania określonej odległości. W jednej butelce preparatu Spidex Vital występuje bardziej zróżnicowana populacja, dzięki czemu, po zastosowaniu w ogniskach szkodnika, do dorosłych roztoczy dołączają osobniki rozwijające się. Wszystkie te czynniki gwarantują zwiększoną kontrolę w punktach o silnej presji przędziorków.

Większa zdolność do składania jaj

W czasie transportu drapieżne roztocza w Spidex Vital mają stały dostęp do pożywienia, dlatego samice posiadają wystarczająco dużo energii, aby jaja w pełni się rozwinęły. W rezultacie samice mogą zacząć składać je natychmiast po wypuszczeniu na wolność - nie muszą pobierać energii z przędziorków w uprawie. Przyczynia się to do zwiększenia populacji roztoczy, a tym samym zwiększonej skuteczności.

Dowód na działanie roztoczy

Spidex Vital jest przeźroczysty w momencie introdukcji, a po zjedzeniu szkodnika zmienia swój kolor na czerwono-pomarańczowy. Proces zmiany barwy trwa około 1-2 dni i jest dowodem na to, że roztocza zwalczają przędziorka.

Najczęściej zadawane pytania

Tutaj znajdują się istotne informacje o preparacie Spidex Vital. Na tej stronie można znaleźć listę pytań i odpowiedzi dotyczących produktu, jego stosowania, opakowania, przechowywania oraz kwestii prawnych.

Więcej informacji o produkcie Spidex Vital

Zasubskrybuj nasz biuletyn
Potrzebujesz pomocy?