Kategoria: Informacja prasowa
Data publikacji: września 08, 2020

Nowa formulacja nicieni już dostępna!

Nowa formulacja nicieni, będąca efektem wieloletnich badań laboratoryjnych, będzie dostępna już we wrześniu. Receptura została zastosowana dla produktów na bazie gatunków Steinernema feltiae (Entonem) oraz Steinernema carpocapsae (Capsanem).

Entonem i Capsanem Entonem i Capsanem

Skład nośnika został całkowicie zmieniony zyskując doskonałą, 100% rozpuszczalność. Dzięki temu jest on kompatybilny z wszystkimi systemami opryskiwania i nawadniania. Nowa formulacja nie zmieniła wyglądu ani jakości produktu. Środek ma formę pasty, która zmieszana z wodą przypomina żel, a jego skuteczność jest tak samo wysoka, jak w poprzedniej wersji. Różnica w rozpuszczalności poprzednich wersji jest widoczna gołym okiem. Można to zobaczyć na filmie poniżej. Po aplikacji produktu nie ma pozostałości. Nasi klienci mogą zauważyć, że Entonem i Capsanem będą zapakowane w nowe, zielone torebki.

Nowe możliwości

„Udało nam się stworzyć preparat, który odpowiada potrzebom światowego rynku: jakości, trwałości i rozpuszczalności” - mówi Manager Produktu Cyrille Verdun. Nasz pracownik podkreśla, że: „Formulacja ma nadrzędne znaczenie dla skuteczności i jakości produktów z nicieniami. To z pewnością daje firmie Koppert dużą przewagę konkurencyjną”.

Prawidłowa aplikacja
Aby osiągnąć najwyższą skuteczność środków z nicieniami, kluczowe znaczenie ma prawidłowe ich stosowanie. „Przygotowaliśmy film informacyjny pokazujący sposób użycia preparatów. To bardzo ważne dla wszystkich użytkowników, aby się z nim zapoznali” – zachęca Cyrille. Film można obejrzeć pod linkiem: Entonem https://www.youtube.com/watch?v=eu3QfWcIEIA oraz Capsanem https://www.youtube.com/watch?v=96jJm7lfHak.

Rekomendowane dla Ciebie