Kategoria: Aktualności
Data publikacji: października 05, 2021

Udoskonalone opakowania transportowe

Ekologiczny coolbox, wprowadzony przez naszą firmę na początku tego roku, został udoskonalony. W następstwie rygorystycznych testów, które prowadzaliśmy w ostatnim czasie, zdecydowaliśmy się na wdrożenie zmian w jego budowie. Aktualnie dysponujemy jednym rozmiarem opakowania, lecz w nadchodzących tygodniach asortyment zostanie poszerzony.

Udoskonalona wersja coolbox’ów zawiera następujące funkcje i korzyści:
- lepsze właściwości izolacyjne - kieszenie izolacyjne są grubsze i wykonane z nowego materiału. Dzięki górnym panelom zapewniona jest lepsza izolacja, co powoduje, że jakość produktów w transporcie zostaje utrzymana na wysokim poziomie,
- wypełnienie izolacyjne pozbawione kurzu i pyłu - zgodnie z opiniami użytkowników zmieniliśmy wyściółkę izolacyjną, ponieważ poprzedni rodzaj wytwarzał pył z celulozy. Te używane aktualnie są pozbawione tego problemu,
- mocniejsze opakowanie - poduszki amortyzujące sprawiają, że pudełko jest bardzo mocne poprzez lepsze dopasowanie,
- lekkie - nowe opakowania mają niższą wagę niż poprzednie.

Przyjazny środowisku coolbox Przyjazny środowisku coolbox

„Wiele działów Koppert Biological Systems przyczyniło się do sukcesu tego projektu w ubiegłym roku. Nasza firma nieustannie poszukuje nowych materiałów, innowacji lub procesów, które są bardziej zrównoważone. Zawsze znajdujemy obszar na innowacje”- mówi Bart de Graaf, odpowiedzialny za rozwój produktu w naszej firmie.
Usprawnienia wpisują się w cel zrównoważonego rozwoju Koppert „Zero odpadów do 2030 roku”. Opakowania można poddawać recyklingowi wraz z ogólnymi odpadami papierowymi.