Kategoria: Aktualności
Data publikacji: kwietnia 08, 2019

Dwie dostawy w tygodniu

Web

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Koppert Polska wprowadził możliwość domówienia produktów biologicznych poza standardowym trybem zamówień. Biologiczna ochrona roślin, aby była skuteczna, wymaga systematyczności i aplikacji w odpowiednim terminie. Dlatego zdecydowaliśmy się dostarczać towary do naszych klientów nie raz, a dwa razy w tygodniu.

Dodatkowa dostawa

Pierwsze zamówienie należy złożyć najpóźniej w poniedziałek do godz. 11:30 aby otrzymać towar w ciągu jednego/dwóch dni roboczych. Opcja drugiej dostawy, dostępna od początku 2019 roku, umożliwia złożenie drugiego zamówienia najpóźniej we wtorek do godziny 17:00. Towar zostanie dostarczony do klienta w ciągu 3 dni roboczych.

Partners with Nature

Od stycznia 2019 roku zmieniliśmy flotę aut, które dostarczają do Państwa produkty. Mało przyjazne dla środowiska diesle zastąpiliśmy samochodami zasilanymi ekologicznym paliwem CNG. Nasze środki biologiczne czerpiemy wprost z natury, dlatego zależy nam żeby ich transport również nie był dużym obciążeniem dla środowiska.