Zwalczanie szkodników

Nowoczesne metody ochrony roślin muszą być bezpieczne, wygodne w stosowaniu i niezawodne. Innowacyjne systemy Koppert gwarantują najwyższą skuteczność i są nieszkodliwe dla środowiska. Koppert oferuje bogatą gamę produktów spełniających wysokie wymagania jakościowe. Doświadczeni specjaliści firmy udzielają także porad klientom, bazując na wieloletniej praktyce. Wyznawana przez Koppert filozofia brzmi: nie pozostawiać niczego przypadkowi. Dzięki temu producenci z branży ogrodniczej nie są narażeni na żadne nieprzyjemne niespodzianki w trakcie trwania okresu uprawy i mogą ograniczyć zużycie środków chemicznych do minimum. Ryzyko, że szkodniki uodpornią się na stosowane pestycydy jest zatem znikome.

Dzięki systemom biologicznej ochrony roślin Koppert producenci z branży ogrodniczej z łatwością mogą spełnić wymagania swoich klientów w zakresie bezpieczeństwa żywności oraz surowych norm ekologicznych.

Firma Koppert oferuje rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Korzyści odczuwa zarówno producent, jego pracownicy oraz klienci, jak i środowisko naturalne.