Koppert COVID-19

Aktualności 17 marca 2020

Ze względu na stan związany z rozprzestrzenianiem się koronawirusa chcemy poinformować Cię o sposobie zarządzania tą sytuacją w naszej firmie.

Ze względu na stan związany z rozprzestrzenianiem się koronawirusa uważamy za priorytetowe poinformowanie naszych klientów o sposobie zarządzania tą sytuacją w naszej firmie.

Podjęliśmy wszystkie niezbędne działania, aby zapewnić bezpieczeństwo zdrowotne naszym pracownikom. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić, że jakość naszych produktów i usług pozostanie na niezmienionym poziomie, do którego przywykli nasi klienci

Naturalne rozwiązania, które dostarczamy dla ogrodnictwa i rolnictwa mają kluczowe znaczenie dla łańcucha żywnościowego. Bez naturalnych wrogów szkodników, trzmieli i pożytecznych mikroorganizmów producenci nie będą w stanie produkować zdrowych owoców i warzyw.

Naszym priorytetem jest zapewnienie ciągłości dostaw. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić dalszą dystrybucję naszych produktów do wszystkich miejsc na świecie.

Poprosiliśmy naszych pracowników o pracę zdalną, gdy tylko jest taka możliwość. W ten sposób przyczyniamy się do zminimalizowania rozprzestrzeniania się wirusa poprzez kontakty międzyludzkie, zapewniając jednocześnie ciągłość biznesową, która wspiera i umożliwia naszym klientom działalność na całym świecie.

W trosce o naszych klientów jesteśmy zmuszeni do ograniczenia wizyt w nadchodzącym okresie. Nasi konsultanci będą regularnie kontaktować się telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej.

Wszyscy jesteśmy na nieznanym dla nas terytorium. W tym trudnym czasie bardzo ważne jest, abyśmy okazywali sobie solidarność i wspierali się nawzajem.

Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i pozostałych: jesteśmy rodziną.

Koppert Biological Systems

Zasubskrybuj nasz biuletyn

Otrzymuj najnowsze informacje dotyczące swoich upraw prosto do skrzynki pocztowej

Ta strona jest chroniona zabezpieczeniem reCAPTCHA oraz Polityką prywatnościWarunki korzystania z usług Google.
Przewiń na początek