Horiver Tuta

Popularna nazwa:
Czarne pułapki lepowe
Kategoria produktu:
Monitoring
Horiver_tuta.jpg

Użyj do

Użyj do

Kiedy używać produktu Horiver Tuta?

Produktu Horiver Tuta należy używać do wykrywania i wyłapywania skośnika pomidorowego Tuta absoluta.

Zasada działania

Zasada działania

Jak działa produkt Horiver Tuta?

Pułapki lepowe odgrywają kluczową rolę w wykrywaniu i częściowej eliminacji wielu gatunków szkodników latających w szklarniach. Dzięki pułapkom lepowym można wcześnie wykrywać szkodniki i wprowadzać odpowiednie środki biologiczne w celu ich zwalczenia. Pozwala to unikać zbędnego stosowania środków chemicznych.

Regularne liczenie owadów złapanych w pułapki lepowe daje też jasny obraz obecności szkodników, tempa rozwoju ich populacji i prawdopodobnego okresu osiągnięcia szczytowej liczebności. Dzięki temu producent może się znacznie lepiej przygotować na potencjalne zagrożenia.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja produktu

Produkt Horiver Tuta jest dostępny w następujących rozmiarach:
25 x 40 cm (10 dwustronnych pułapek lepowych i 2 jednostronne)
Pułapki Horiver są wyposażone w niewielkie otwory, które ułatwiają ich zawieszanie.

Instrukcja stosowania

Instrukcja stosowania

Horiver Tuta — stosowanie

W przypadku młodych upraw pułapki lepowe należy wieszać pionowo, tuż nad powierzchnią ziemi (15–25 cm). W przypadku roślin dojrzałych pułapki można w razie potrzeby zawiesić nieco wyżej (około 50 cm nad powierzchnią ziemi). Pułapki lepowe należy umieszczać w miejscach, gdzie zwykle gromadzą się szkodniki, czyli w pobliżu drzwi i ścian czołowych, ale możliwie najbliżej rzędów roślin.

Play

Dozowanie

Zapobiegawczo zaleca się stosowanie jednej pułapki lepowej na 500 m². Jeśli pułapki mają wspomagać biologiczne zwalczanie szkodników poprzez masowe ich wyłapywanie w ogniskach występowania, należy używać co najmniej jednej pułapki na 100 m².

Postępowanie z produktem

Postępowanie z produktem

Przechowywanie i zasady postępowania

Firma Koppert B.V. nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne pogorszenie jakości produktów w wyniku ich przechowywania przez okres dłuższy niż zalecany lub w niewłaściwych warunkach.

Obowiązują ogólne warunki firmy Koppert (spółki Koppert B.V. i jej spółek zależnych). Należy używać wyłącznie produktów dopuszczonych do stosowania na danym gatunku roślin w kraju i regionie klienta. Prosimy o zapoznanie się z lokalnymi wymaganiami rejestracyjnymi. Firma Koppert nie ponosi odpowiedzialności za nieuprawnione użycie. Firma Koppert nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne pogorszenie jakości produktów w wyniku ich przechowywania przez okres dłuższy niż zalecany lub w niewłaściwych warunkach.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z ekspertem

Skontaktuj się z naszym ekspertami.
Nasze produkty i rozwiązania tworzymy specjalnie dla profesjonalnych producentów.

Ta strona jest chroniona zabezpieczeniem reCAPTCHA oraz Polityką prywatnościWarunki korzystania z usług Google.
Ta strona jest chroniona zabezpieczeniem reCAPTCHA oraz Polityką prywatnościWarunki korzystania z usług Google.