Horiver Dry

Substancja czynna:
Sticky trap with dry glue
Typ:
Pułapki lepowe
Kategoria produktu:
Monitoring
Horiver_Dry-1.jpg

Użyj do

Użyj do

W przeciwieństwie do produktów Horiver i Horiver Wet, klej pułapek Horiver Dry nie jest aktywowany w dłoniach. Lep pokryty jest papierem powlekanym silikonem, który należy usunąć już po umiejscowieniu pułapki. Papier jest perforowany, dzięki czemu można go usuwać w częściach, jeżeli jest to wymagane do celów monitorowania. Klej na pułapkach Horiver Dry na ogół nie jest tak trwały, jak klej na produktach Horiver lub Horiver Wet, ponieważ szybciej pokrywany jest przez owady lub kurz i zanieczyszczenia.

Kiedy należy używać produktu Horiver Dry?

Produkt Horiver Dry służy do wykrywania i zwalczania dorosłych mszyc, miniarek, mączlików, wciornastków i ziemiórek.

Zasada działania

Zasada działania

Jak działa produkt Horiver Dry?

Pułapki lepowe są obustronnie pokryte mocnym klejem, który wyłapuje szkodniki. Horiver Dry dostępny jest w różnych kolorach, ponieważ różne kolory przyciągają różne owady. Mocny klej sprawia, że szkodniki przyklejają się do pułapki.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja produktu

Dostępne w różnych kolorach i rozmiarach

Instrukcja stosowania

Instrukcja stosowania

Horiver Dry — stosowanie

Instrukcja użycia:

  • W przypadku roślin wysokich, takich jak ogórek, pomidor lub papryka, pułapki należy umieścić tuż nad szczytem rośliny i korygować ich pozycję w miarę wzrostu roślin.
  • W przypadku roślin niskich należy podtrzymywać pułapki na tyczkach lub drutach i zainstalować je nie wyżej niż 30 cm nad roślinami.
  • Pułapki należy umieszczać w miejscach szczególnie narażonych na atak szkodników, np. przy drzwiach, ścianach szczytowych i poprzecznych otworach wentylacyjnych.

Dozowanie

Jeśli celem jest wykrywanie szkodników, zaleca się stosowanie pięciu pułapek na każde 1000 m². Jeśli pułapki mają wspomagać zwalczanie szkodników poprzez masowe ich wyłapywanie w ogniskach występowania, należy używać co najmniej jednej pułapki na 20 m², ale nie więcej niż jednej na 2 m². Do tego celu można używać zarówno pułapek małych, jak i większych.

Postępowanie z produktem

Postępowanie z produktem

Przechowywanie i zasady postępowania

Firma Koppert B.V. nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne pogorszenie jakości produktów w wyniku ich przechowywania przez okres dłuższy niż zalecany lub w niewłaściwych warunkach.

Obowiązują ogólne warunki firmy Koppert (spółki Koppert B.V. i jej spółek zależnych). Należy używać wyłącznie produktów dopuszczonych do stosowania na danym gatunku roślin w kraju i regionie klienta. Prosimy o zapoznanie się z lokalnymi wymaganiami rejestracyjnymi. Firma Koppert nie ponosi odpowiedzialności za nieuprawnione użycie. Firma Koppert nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne pogorszenie jakości produktów w wyniku ich przechowywania przez okres dłuższy niż zalecany lub w niewłaściwych warunkach.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z ekspertem

Skontaktuj się z naszym ekspertami.
Nasze produkty i rozwiązania tworzymy specjalnie dla profesjonalnych producentów.

Ta strona jest chroniona zabezpieczeniem reCAPTCHA oraz Polityką prywatnościWarunki korzystania z usług Google.
Ta strona jest chroniona zabezpieczeniem reCAPTCHA oraz Polityką prywatnościWarunki korzystania z usług Google.