Kto zostanie najlepszym na świecie producentem pomidora?

Tomato Inspiration Event

Międzynarodowy sektor ogrodniczy został wzbogacony o ekskluzywne wydarzenie: Tomato Inspiration Event. Czołówka – 50-ciu najlepszych producentów pomidora na świecie spotka się 6-ego lutego w Berlinie, aby dyskutować na temat możliwości i wyzwań związanych ze sprzedażą i marketingiem w branży ogrodniczej. Jeden z nich po raz pierwszy otrzyma nagrodę Tomato Inspiration Award 2014.

Tomato Inspiration Event powstał z inicjatywy HortiBiz, multimedialnej anglojęzycznej platformy dla profesjonalnych producentów szklarniowych na całym świecie.
HortiBiz łączy siły z dobrze znanymi firmami w branży, takimi jak Bayer CropScience, Cultilene, GreenQ/DLV Plant, Koppert Biological Systems, Nunhems, Priva, Revaho i Svensson.
Każda z firm zaprosiła, wybranych przez siebie najlepszych producentów pomidora na świecie, do uczestnictwa w Tomato Inspiration Event w Berlinie.

Produkcja pomidorów to uprawa szklarniowa mająca na świecie największe znaczenie. W całym łańcuchu dostaw produktu, innowacyjność i przedsiębiorczość muszą być na jak najwyższym poziomie. Wydarzenie Tomato Inspiration Event łączy międzynarodowych profesjonalistów z zakresu produkcji i dostaw pomidorów posiadających dwa cele. Po pierwsze: zaoferowanie
platformy, w ramach której prezesi i dyrektorzy generalni znanych firm mogą spotkać się i stanowić dla siebie wzajemnie źródło inspiracji w celu podniesienia działalności tej branży na jeszcze wyższy poziom. Po drugie: wręczenie pierwszej nagrody Tomato Inspiration Award najlepszemu na świecie producentowi uprawiającemu pomidory. Wszyscy nominowani producenci będą oceniani przez panel ekspertów pod kątem sprzedaży i marketingu. Również goście zgromadzeni podczas imprezy będą mieli głos w wyborze ostatecznego zwycięzcy.

Tomato Inspiration Event odbędzie się w czwartek, 6-ego lutego 2014 roku w Ellington Hotel w Berlinie, w tym samym tygodniu, w którym odbywają się targi Fruit Logistica.

Sprawdź również http://www.hortibiz.com/event oraz na Twitterze (@tomatoevent) w celu uzyskania najnowszych informacji.